O nas

ekotorby-reklamowe.pl jest częścią Gratisownia.pl.

 

Gratisownia.pl to firma, zajmująca się importem oraz produkcją gadżetów reklamowych dla firm. Istniejemy dla ludzi, bo to oni są dla nas największym skarbem. Każdy z naszych klientów jest traktowany indywidualnie ze względu na specyfikację zlecenia i różnorodność każdej sytuacji. Zadania, które zostają nam powierzane, wykonujemy skuteczniej i efektywnej dzięki odpowiednio dobranej technice i narzędziach. Dla klientów, którzy poszukują niecodziennych, bardziej kreatywnych rozwiązań stale poszerzamy ofertę gadżetów reklamowych. Dla firm, które chcą wzmocnić swój wizerunek, a także wyróżnić swoich klientów drobnymi prezentami zapraszamy do zainteresowania się naszą ofertą upominków reklamowcy zawierających min: długopisy, breloki, piersiówki, torby, zawieszki, parasole, latarki, radia, i wiele innych gadżetów reklamowych za nadrukiem.

Proponując znakowanie gadżetów reklamowych metodą tampodruku, grawera laserowego, termotransferu i sitodruku, zapewniamy naszym klientom kompleksową usługę. W 2009 roku staliśmy się członkami Trust- Solidni w Bizniesie. Program skupia europejskie firmy z branży reklamowej posiadające ugruntowaną pozycję rynkową oraz wykazuję dbałość o dobro klientów, promując zarazem rzetelność i odpowiedzialność w biznesie.

Nasza firma poprzez przynależność do programu deklaruje dbać o nieprzerwany rozwój i podnoszenie jakości usług. Dla naszych klientów jest to gwarancja współpracy z odpowiedzialnym i pewnym dostawcą. Od 2010 roku jesteśmy członkami Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych zrzeszających importerów, dostawców i dystrybutorów artykułów reklamowych w Polsce i Europie. W 2012 roku nawiązaliśmy współpracę z programem Terminowa firma, zaczęliśmy wspieranie inicjatywy stowarzyszenia Siepomaga.pl w ramach działań charytatywnych- Pomocna Firma, do czego również Państwa zachęcamy i zapraszamy.

Ponadto, od początku istnienia programu Wspomagaj.pl czynnie włączyliśmy się w działania na rzecz dobroczynności. Jest to program przyjazny tak fundacją, jak i darczyńcą. Zachęcamy do zapoznania się z jego zasadami i przyłączenie do szczytnej idei pomagania.

 Korony reklamy 2015 - wyróżnienie: Producent Upominków Reklamowych          


Bierzemy udział w programie:

     

Aktywnie wspieramy inicjatywy: